Het Beaufort Contactpersonen:
|
Het Beaufort is het voormalige gemeentehuis van de gemeente Markelo en is in 1872 gebouwd voor een bedrag van 8000 gulden. In 1938 is het gebouw grondig verbouwd, en kwam er een raadszaal die tevens als trouwzaal dienst deed.
In 2001 is de gemeente Markelo opgegaan in de nieuwe gemeente Hof van Twente. Er werd toen besloten om een nieuw gemeentehuis in Goor te bouwen.
Het “oude” gemeentehuis blijft echter een huis van de gemeente want het is inmiddels verbouwd tot een cultuurhuis. Het voormalige gemeentehuis is vernoemd naar Jonkheer meester A.J. de Beaufort. Hij was van 1948 tot 1966 burgemeester van Markelo.
HET BEAUFORT: TROUWEN ZOALS U HET WILT
Jarenlang werden er talrijke huwelijken voltrokken in het Markelose gemeentehuis. Maar ook nu nog, nadat het gemeentehuis fraai is verbouw tot cultureel centrum “Het Beaufort”, is trouwen in het karakteristieke witte gebouw nog steeds mogelijk.
De voormalige raadszaal kan geheel naar uw wens worden omgetoverd tot een sfeervolle trouwzaal. De fraaie glas-in-loodramen geven de zaal een bijzonder tintje en de inrichting van de zaal kan geheel worden aangepast naar de wensen van het bruidspaar.
Omdat bij de verbouw ook een lift is aangebracht in Het Beaufort is de trouwzaal ook moeiteloos bereikbaar voor mindervaliden.
En dan is er nog het mooie bordes waarop uw trouwfoto’s nog mooier uitkomen.
Dus trouwen in Het Beaufort: een echte aanrader.


