Uitnodiging | Officieel startmoment Centrumplan Goor

23 oktober 2026

Op vrijdag 30 oktober ronden we de werkzaamheden voor het Centrumplan Goor af. De Grotestraat heeft dan een vernieuwde, groenere inrichting gekregen, met meer ruimte voor ontmoeting en verblijf. We staan stil bij dit resultaat en geven het startsein voor een nieuwe fase voor het centrum van Goor. Iedereen is van harte welkom om hierbij aanwezig te zijn.

Officieel startmoment om 14.00 uur

Wethouder Eric Rikkert en Fred Rijkens, voorzitter van de BIZ Goor, blikken kort terug op de werkzaamheden en kijken vooruit naar de komende periode. Met een gezamenlijke handeling markeren zij de start van de proefperiode van één jaar.

  • Datum: vrijdag 30 oktober 2026
  • Tijd: 14.00 uur
  • Locatie: plein bij Salut, Grotestraat in Goor

Een jaar lang de nieuwe situatie ervaren

Met de afronding van de werkzaamheden start ook de proefperiode van één jaar. In deze periode is het gedeelte van de Grotestraat tussen het plein bij Salut en het plein bij Café De Ster autovrij.